Filtruj

Praca Pakowacz - Krzęcin

1-3 z 3 ofert pracy

Pakowacz – lekka praca od zaraz!

MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Krzęcin

Oferta pracy jest skierowana również dla osób którzy poszukują pracy na okres wakacyjny. Zadania: Sortowanie i pakowanie produktów spożywczych z linii produkcyjnej Obsługa maszyn produkcyjnych Strechowanie palet oraz ich etykietowanie Dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania: Książeczka sanit...

20.08.202420.08.2024

PRACA tester elektroniki/pakowanie paczek/wykonywanie zdjęć produktów

IFIXITIFIXIT
Recz

Jesteśmy firmą zajmującą się głównie sprzedażą elektroniki konsumenckiej i sprzętu AGD. Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Pakowacza Paczek/Tester Produktów/Zdjęciowanie Produktów. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, wytłumaczymy i wyszkolimy pracownika. Lokalizacja Recz. Wymagania: Umi...

13.09.202413.09.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PAKOWACZ RĘCZNY

INNOTEC SP. Z O.O.INNOTEC SP. Z O.O.
Recz

Zakres obowiązków: pakowanie odlewów Wymagania: wykształcenie - podstawowe wymagane orzeczenie o niepełnosprawności...

06.08.202406.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0451 s