Filtruj

Praca Pakowacz - Nowy Barkoczyn

1-3 z 3 ofert pracy

PAKOWACZ RĘCZNY

HOCH SYSTEMY KOMINOWE SP. Z O.O. SP. K.HOCH SYSTEMY KOMINOWE SP. Z O.O. SP. K.
Nowy Barkoczyn

Zakres obowiązków: kompletowanie i przygotowywanie systemów kominowych do wysyłki zgodnie z zamówieniem. Zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami na magazynie i w trakcie transportu. Rozkładanie towarów.Dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem do wysyłki. Wymagania: wyksz...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracowników do produkcji okien PVC i ALU / Praca od zaraz

nowa oferta
FABRYKA OKIEN SMFABRYKA OKIEN SM
Kartuzy

Dzień dobry, W chwili obecnej w związku z uruchomieniem dodatkowych stanowisk pracy, poszukujemy min. 10 osób do prac przygotowawczych, produkcji stolarki PVC i Aluminium, pakowaczy ale także do prac budowlano - montażowych. Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i zaangażowania. Stawki dla pro...

19.06.202419.06.2024
od 4000 zł

Pracownik fizyczny

INTRASERVIS GROUP SP. Z O.O.INTRASERVIS GROUP SP. Z O.O.
Łubiana

Duża fabryka porcelany zaprasza do składania aplikacji na stanowisko - pakowacz produktów. Pracownik fizyczny Obowiązki układanie pudełek z porcelaną; Dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek. Odlewanie uszek Zalewanie form gipsowych masą lejną Nakładanie dekoracji W...

18.06.202418.06.2024