Filtruj

Praca Pakowaczka - Słomniki

1-3 z 3 ofert pracy

pakowacz/pakowaczka Słomniki

RANDSTADRANDSTAD
Słomniki

Jesteś gotowy/a do pracy w systemie 3 zmianowym i posiadasz książeczkę sanepid?Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę!Aktualnie dla Naszego Klienta firmy produkującej orzeszki na terenie Niedźwiedzia k/ Słomnik poszukujemy pracowników do pakowaniaoferujemyumowę o pracę tymczasową(składki ZUS, zw...

10.04.202410.04.2024

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Słomniki

Jesteś gotowy/a do pracy w systemie 3 zmianowym i posiadasz książeczkę sanepid? Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę! Aktualnie dla Naszego Klienta firmy produkującej orzeszki na terenie Niedźwiedzia k/ Słomnik poszukujemy pracowników do pakowania Oczekujemy chęci do pracy, książeczki SANEPID ...

PAKOWACZKA

nowa oferta
INTERSNACK POLAND SP. Z O.O.INTERSNACK POLAND SP. Z O.O.
Niedźwiedź

Zakres obowiązków: Pakowanie opakowań pojedynczych w opakowania zbiorcze przy zachowaniu standardów jakościowych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 2...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0155 s