Filtruj

Praca Pakowanie Paczek - Opoczno

1-3 z 3 ofert pracy

Lekka praca dla Pań i Panów - produkcja - od zaraz

nowa oferta
LEASINGTEAM GROUPLEASINGTEAM GROUP
Opoczno

LeasingTeam Group tonajwiększa wkraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie zpolskim kapitałem, któraod ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty zzakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich iglobalnych przedsi...

07.05.202407.05.2024
od 27 zł

Pakowacz/ Pracownik magazynu Verkatto

KIEROWNIK MAGAZYNUKIEROWNIK MAGAZYNU
Opoczno

Zakres obowiązków: kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłki. Paczki o wadze do 30 kg. ( narzędzia) Miejsce pracy: Opoczno Wymiar czasu pracy: pełny etat Praca w godzinach od 7.00 do 15.00 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Oczekiwania : motywacja do pracy sumienność i dokładność w w...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 54

INWORK SP. Z O.O.INWORK SP. Z O.O.
Gaj

Chcesz dołączyć do szerokiego zespołu jednej z największych firm sektora logistycznego ? Wystarczy, że zaaplikujesz ! Czekamy właśnie na Ciebie !Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczekMiejsce pracy: 32-050 Skawina, k. Krakowa, ul. ppor. Mieczysława Majdzika NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WS...

13.04.202413.04.2024