Filtruj

Praca Pakowanie Paczek - Zawiercie

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA magazynier pełny etat poniedziałek - piątek

EXPERT BOŻENA PAŁKAEXPERT BOŻENA PAŁKA
Zawiercie

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA Firma wysyłkowa z Zawiercia (ondragon SP. Z o.o.) przyjmie do pracy na stanowisko: 1. specjalista do spraw wysyłki – wystawianie dokumentów sprzedażowych, listów przewozowych, pakowanie paczek, oklejanie listami przewozowymi, odbieranie telefonów Oferujemy: prace w młodym, ro...

13.05.202413.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca od zaraz - PRACOWNIK PRODUKCJI - bezpłatny dojazd

nowa oferta
POWERJOBS SP. Z O.O.POWERJOBS SP. Z O.O.
Będzin

Zadania: obróbka detali - oczyszczanie odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej; osadzanie rdzeni w formach; kontrola jakości produkowanych detali; pakowanie gotowego wyrobu. Wymagania: gotowość do pracy fizycznej w systemie 4-brygadowym; mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; umiejętno...

18.05.202418.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MAGAZYNIER

nowa oferta
B-ONE ARTUR BRZEZIŃSKIB-ONE ARTUR BRZEZIŃSKI
Będzin

Zakres obowiązków: Realizacja zamówień,pakowanie i wysyłka lekkich paczek.Umowa zlecenie 1 miesiąc, następnie umowa o prace. Godziny pracy od 8.00 do 16.00 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Doświadczenie mile widziane....

17.05.202417.05.2024