Filtruj

Praca Pakowanie Produktow - Olszowa

1-3 z 3 ofert pracy

Praca na wakacje Pakowacz/Konfekcjoner

FM POLSKA SP. Z O.O.FM POLSKA SP. Z O.O.
Olszowa

Opis stanowiska: Do naszego oddziału znajdującego się w Olszowej poszukujemyosób do wykonywania prostych, pomocniczych czynności dotyczących pakowania / konfekcjonowania produktów (w okresie czerwiec – październik 2024 roku): Co będzie należało do zadań osoby, której poszukujemy? Wykonywanie pr...

29.04.202429.04.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik produkcji - bez doświadczenia!

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Strzelce Opolskie

Poszukujemy Pań i Panów do prostej pracy produkcyjnej. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Napisz, aplikuj lub zadzwoń: 665 120 130. Oferujemy: umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę Klienta możliwość nadgodzin (zawsze płatnych 100%) comiesięczną wy...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PAKOWACZ RĘCZNY

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zdzieszowice

Numer oferty: StPr/24/0281Obowiązki:Pakowanie i układanie produktów, kontrola jakości produktów, wypełnianie raportów pakowaniaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: sumienność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy uczciwość dyspozycyjność umiejętność pracy w zespole (zdo...