Filtruj

Praca Pakowanie Produktow - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

Pakowanie produktów spożywczych - od 14,77€/h

EURO PERSONNELEURO PERSONNEL
Zamość

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:Pakowanie produktów spożywczychGWARANCJA GODZINWymagania:- motywacja- gotowość do pracy na min. 12 tyg - z możliwością przedłużeniaOferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie - od 14,77€/h- l...

21.06.202421.06.2024

Dobrze płatna praca z cebulkami kwiatowymi. Dużo godzin!

JOANNA ZYREKJOANNA ZYREK
Zamość

Dzień dobry, Dla naszego klienta w Lissebroek zajmującego się eksportem cebulek kwiatowych, poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji. Ta rodzinna firma ma ponad 100-letnie doświadczenie w branży i specjalizuje się w opracowywaniu, pakowaniu i transporcie wysokiej jakości cebulek i bylin....

10.06.202410.06.2024
od 58 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI

GFB DAIRY PRODUCTS SP. Z O.O.GFB DAIRY PRODUCTS SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa linii produkcjnej - przetwórstwo mleka i wyrobów sera. Realizacja planu produkcji, pakowanie sera i przygotowyanie produktów do wysyłki. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - komunikatywność Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub g...

04.06.202404.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0648 s