Filtruj

Praca Pakowanie Towaru - Staszów

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

Podborek

Zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw towaru-rozładowanie dostaw z aut ciężarowych, weryfikacja ilości przyjętego towaru z dokumentami przewozowymi, sporządzanie dokumentów PZ, planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów, właściwe pakowanie, kompletowanie i przygoto...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji / Praca dla par / NIEMCY

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Staszów

Praca blisko polskiej granicy! Do Twoich zadań będzie należało: Praca przy produkcji nabiału. Załadunek palet, sortowanie towarów w kubkach, obsługa maszyn w rozlewni, napełnianie i pakowanie zgodnie ze specyfikacją produkcji, sprzątanie i utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Oczekujemy: komunikat...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SZWACZKA MASZYNOWA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Staszów

Numer oferty: StPr/24/0238Obowiązki:Obsługa maszyn szwalniczych; czyszczenie i prasowanie elementów odzieży oraz całej odzieży, pakowanie wyrobów gotowych. Możliwość przyuczenia do zawodu dla osób zainteresowanych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Możliwość pr...

13.04.202413.04.2024