Filtruj

Praca Pakowanie Wedlin - Częstochowa

Praca w Holandii-obróbka oraz pakowanie mięsa, wędlin lub dań gotowych

KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Częstochowa

Poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy porcjowaniu i pakowaniu mięsa drobiowego oraz wędlin i dań gotowych Miejsce pracy : Holandia, różne regiony Stanowisko : pracownik produkcji Ważne informacje: Pakowanie i porcjowanie mięsa: wymagane jest doświadczenie w podobnej pracy wymagana jest ...

05.04.202405.04.2024
od 60 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pakowanie wędlin-praca do zaraz w Holandii- Wijchen

Częstochowa

Pakowanie wędlin - praca do zaraz w Holandii-ze znajomością angielskiegoSzukasz nowej pracy, chcesz w końcu zarabiać w EURO?Świetnie, nie zwlekaj tylko zadzwoń już teraz +48 570 901 414Aktualnie poszukujemy osób do pakowanie mięsa, wędlin i innych wyrobów mięsnychStanowisko: pracownik produkcji, pak...

14.02.202414.02.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI

SZAFLARSKI GROUP SP. Z O.O.SZAFLARSKI GROUP SP. Z O.O.
Zawodzie

Zakres obowiązków: praca przy produkcji wędlin - pomoc przy obsłudze nadziewarki - zawieszanie kiełbas - pakowanie próżniowe, etykietowanie - mycie maszyn - inne proste prace produkcyjne Wymagania: wykształcenie - podstawowe Przewidywany okres zatrudnienia lub wykonywania umowy: 3 lata Praca z...

23.04.202423.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0170 s