Filtruj

Praca Pakowanie Wyrobow - Ciechanów

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

ZPH FOLMAX A. REJNIAKZPH FOLMAX A. REJNIAK
Ciechanów

Zakres obowiązków: obsługa maszyn do produkcji folii, obsługa rolomatu zgrzewającego, pakowanie wyrobów gotowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik pomocniczy

Ciechanów

Poszukujemy pracowników produkcji – dołącz do naszego zespołu! Co będzie należało do twoich obowiązków? Pakowanie i etykietowanie produktu gotowego Prace manualne przy linii produkcyjnej Dbanie o porządek na stanowisku pracy Oferta: Praca w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) Wolne weekendy Sta...

07.03.202407.03.2024

Pracownik produkcji | dział pakowania | 3 zmiany | 5300 zł brutto |

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Glinojeck

Zadania: obsługa maszyn i urządzeń pakujących, pakowanie wyrobu gotowego, kontrola jakości, wykonywanie prac powierzonych przez przełożonego, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicz...

30.04.202430.04.2024