Filtruj

Praca Pakowanie Wyrobow - Grojec

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w fabryce słodyczy

LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Grojec

Zakres obowiązków: MIEJSCE PRACY: BELSK DUŻY/K GRÓJCA Obsługa linii produkcyjnej Odbieranie z maszyny gotowego produktu Kontrolowanie wyrobu gotowego pod względem jakości Pakowanie produktów w opakowania zbiorcze Układanie gotowych opakowań na paletach Oczekiwania: Zaświadczenie do celów sanitarno-e...

29.04.202429.04.2024

Pakowanie

Jaworzno

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej działającej w sektorze ochrony zdrowia, higieny sanitarnej, rolnictwie i hodowli poszukujemy osób do pakowania wyrobów gotowych. Oferujemy: pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową wynagrodzenie miesięcz...

18.04.202418.04.2024

Pracownik produkcji

Tychy

Obecnie dla naszego Klienta zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej - światowej legendy motoryzacji poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownika produkcji Zakres obowiązków: Wykładanie tarcz na linię Obróbka tarcz za pomocą narzędzi i elektronarzędzi Kontrola jakości, pakowanie gotowego wyrobu Ocze...

06.02.202406.02.2024