Filtruj

Praca Pakowanie Wyrobow - Żory

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyn - Żory

nowa oferta
DSV SERVICES SP. Z O.O.DSV SERVICES SP. Z O.O.
Żory

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa komputera Obsługa instalacji zgodnie z planem produkcji Kontrola procesu produkcji i prowadzeniem procesu technologicznego Obsługa automatycznej linii pakującej Oznaczanie i ewidencjonowanie gotowego produktu zgodnie z procedurami Stosowanie właściwej procedury pakowania w...

21.05.202421.05.2024

Magazynier/Operator wózka widłowego

nowa oferta
NEW ZINC SP. Z O.O.NEW ZINC SP. Z O.O.
Czechowice-Dziedzice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózka widłowego pakowanie/ spinanie / strechowanie i przygotowywanie do wysyłki wyrobów gotowych przewożenie surowego / gotowego materiału na magazyn, jego segregacja i prawidłowe ułożenie przygotowywanie wysyłek zgodnie z otrzymanymi in...

Pracownik działu pakowania

nowa oferta
KARMELLOKARMELLO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie opakowań do pakowania wyrobów, konfekcjonowanie wyrobów czekoladowych, etykietowanie produktów, dbanie o estetykę miejsca pracy. WYMAGANIA: zdolności manualne, staranność, książeczka sanepidowska mile widziana, doświadczenie na podobnym stanowisku. OFERUJEMY: umowę...