Filtruj

Praca Pakowanie - Radomsko

1-3 z 3 ofert pracy

Pakowacz Radomsko

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Radomsko

Zadania: · Pakowanie i zaklejanie kartonów · Odbiór gotowych paczek i układanie na palecie · Wstępna kontrola jakościWymagania: · Gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym · Samodzielności i umiejętności pracy w grupie · Respektowanie zasad BHPOferujemy: · Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o ...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Pracownik wyrobów mięsnych

nowa oferta
ALBO SP. Z O.O.ALBO SP. Z O.O.
Cerekiew

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności przy produkcji wyrobów wędliniarskich, mięsnych ( obsługa procesu produkcji, pakowanie, ważenie, etykietowanie) Wymagania: dyspozycyjność praca w systemie zmianowym 6-14 , 22-6 zaangażowanie, dokładność i staranność, książeczka do celów sanitarno-epide...

od 4900 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka widłowego (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Kleszczów

Obowiązki: kierowanie wózkiem widłowym na terenie magazynu - wózek boczny i czołowy (wysokość magazynu 8,3 m oraz 6 m), pakowanie, etykietowanie, przygotowywanie wysyłek, rozładunek, załadunek samochodów, dostarczanie surowców do działu produkcji, odbieranie gotowych produktów z wydziału produkcji. ...