Filtruj

Praca Pal - Uniejów

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w Pałacu Uniejów | Kelner/Kelnerka

WIESŁAWAWIESŁAWA
Uniejów

Zakres obowiązków: - Obsługa gości restauracji - Przyjmowanie zamówień i doradzanie w wyborze dań - Serwowanie potraw i napojów - Dbanie o estetykę i porządek na sali - Współpraca z zespołem kuchni...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kucharz/Kucharka

WIESŁAWA L.WIESŁAWA L.
Uniejów

Hotel & Restauracja Pałac Uniejów **** Poszukuje kucharki/kucharza. Doświadczenie jest mile widziane. Oferujemy możliwość rozwoju i pracę w dynamicznym środowisku. Jeśli jesteś gotowa/gotowy do działania, czekamy na Twój kontakt!...

14.05.202414.05.2024

Kierowca kat C , Kutno -ŁĘCZYCA

JAKUBJAKUB
Łęczyca

Zatrudnię kierowcę kat . C z doświadczeniem , z książeczką zdrowia, kartą kierowcy Transport krajowy umowa -zlecenie solówka -chłodnia 12 pal Praca od poniedziałku do piątku , z możliwością jazdy w niedzielę. Lokalizacja powiat łęczycki....

26.05.202426.05.2024
od 5000 zł