Filtruj

Praca Palacz Kotlowy - Długomiłowice

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Palacz Kotlowy Długomiłowice - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

PALACZ KOTŁOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Długomiłowice

Numer oferty: StPr/24/0953Obowiązki:Uzupełnianie w kotłowni opału, rozpalenie i pilnowanie pieca, utrzymywanie porządku w kotłowni i wokół kotłowniWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:kurs palacza, kwalifikacje potrzebne do pracy na stanowisku p...

19.08.202419.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W DŁUGOMIŁOWICACHZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W DŁUGOMIŁOWICACH

Zakres obowiązków: Uzupełnianie w kotłowni opału, rozpalenie i pilnowanie pieca, utrzymywanie porządku w kotłowni i wokół kotłowni Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe kurs palacza, kwalifikacje potrzebne do pracy na stanowisku palacza, zaświadczenie o niekaralności, Praca pon....