Filtruj

Praca Palacz - Bolków

1-3 z 3 ofert pracy

PALACZ PIECÓW ZWYKŁYCH

INTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKIINTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKI
Bolków

Zakres obowiązków: - palenie w piecu - pilnowanie i monitorowanie obiektu Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe chęci do pracy...

09.07.202409.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Palacz (obsługa palnika acetylenowo-tlenowego)

TOMASZ URBANOWICZTOMASZ URBANOWICZ
Wilków-Osiedle

Naszym Pracownikom oferujemy: -umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą pełny etat, - praca jednozmianowa, -możliwość szkoleń w tym możliwość zdobycia lub odnowienia uprawnień na koszt pracodawcy Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za: -cięcie płomieniow...

19.07.202419.07.2024
od 4700 zł

Palacz Kotłów C.O.

MZEC W ŚWIDNICY SP. Z O.O.MZEC W ŚWIDNICY SP. Z O.O.
Świdnica

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp. z o.o. , największy producent i dystrybutor ciepła w Świdnicy, dostarczający ciepło do ponad 20 tysięcy mieszkańców oraz licznych podmiotów gospodarczych, placówek oświatowych, kulturalnych, biur i lokali użytkowych poszukuje kandydata zainteresowan...

17.07.202417.07.2024
od 4900 zł