Filtruj

Praca Palacz - Brzozów

1-3 z 3 ofert pracy

PALACZ CO

POLSAL SP. Z O.O.POLSAL SP. Z O.O.
Brzozów

Zakres obowiązków: Utrzymanie i kontrola nad procesem spalania w kotłach co Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - świadectwo kwalifikacji E - urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzajace, przesyłające i zużywające energię elektryczną Energetyc...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PALACZ CO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Brzozów

Numer oferty: StPr/24/0507Obowiązki:Utrzymanie i kontrola nad procesem spalania w kotłach coWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:świadectwo kwalifikacji E - urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzajace, przesyłające i zużywające energię elektryc...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Palacz kotłów CO

POLSALPOLSAL
Brzozów

Zakres obowiązków: - Odpowiedzialność za utrzymanie i kontrolę nad procesem spalania w kotłach CO - Bezpośredni nadzór nad bezpieczeństwem pracy na kotłowni w trakcie prowadzonej zmiany - Przestrzeganie przepisów związanych z bezpiecznym zarządzaniem kotłownią i zapewnienie bezpiecznych warunków ...

12.08.202412.08.2024