Filtruj

Praca Palety - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik magazynowy

Gliwice

Zadania: Kompletowanie wysyłek Pomoc w rozładunku dostaw Sortowanie narożników ochronnych i przygotowanie do zwrotu Mycie hali manipulacyjnej Zawijanie paczek i palet Wymagania: Podstawowa umiejętność obsługi komputera Dyspozycyjność do pracy w systemie dwóch zmian Dyspozycyjność od maja do maksymal...

17.04.202417.04.2024

Pracownik ds. skanowania i pakowania (również z orzeczeniem)

Gliwice

Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności. Zadania: Proste czynności magazynowe – kompletowanie zamówień przy użyciu skanera, wprowadzanie danych do systemu Pakowanie, etykietowanie i wysyłka zamówień Możliwy też załadunek, rozładunek palet z kartonami Wymagania: Dy...

19.03.202419.03.2024

Magazynier – Stretcher

Czeladź

Miejsce pracy: Czeladź Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie Stabilne wynagrodzenie (stawka godzinowa) Praca od poniedziałku do piątku Możliwość zdobycia cennego doświadczenia Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Wymagania: Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym: 6:00-14:00, ...

25.04.202425.04.2024