Filtruj

Praca Pan Adam - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

PIEKARZ

PIEKARNIA CIASTKARNIA BRZÓSKA ADAM BRZÓSKAPIEKARNIA CIASTKARNIA BRZÓSKA ADAM BRZÓSKA
Ustka

Zakres obowiązków: wyrabianie ciasta, narabianie i wypiek pieczywa; godzina zakończenia pracy: 4:30 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - doświadczenie w pracy w zespole...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w hotelu na jedną zmianę w Ustce

ADAMADAM
Ustka

Poszukuję do pracy na okres sezonu czerwiec- wrzesień osobę z Ustki lub okolicy ,do sprzątania pokoi hotelowych, oraz pomoc kuchenną do przygotowywania śniadań. Kontakt telefoniczny lub w siedzibie firmy ,po uprzednim ustaleniu terminu....

04.05.202404.05.2024
od 28 zł
Umowa o dziełoumowa o dzieło

Zatrudnię pracownika budowlanego

ADAMADAM
Słupsk

Poszukuję pracownika budowlanego. Praca na terenie Słupska. Kontakt tylko telefonicznie...

25.04.202425.04.2024
od 24 zł