Filtruj

Praca Pan Bud - Sucha Beskidzka

Sprzedawca części do maszyn budowlanych i rolniczych Inter Machines

INTER MACHINES S.C.INTER MACHINES S.C.
Sucha Beskidzka

Firma Inter Machines s.c. zajmuje się sprzedażą części zamiennych do maszyn budowlanych i rolniczych, a także samochodów ciężarowych. W obecnej chwili poszukujemy osoby do pracy na stanowisku sprzedawcy w sklepie w Suchej Beskidzkiej . Główne zadania: -Sprzedaż części zamiennych do maszyn bud...

08.05.202408.05.2024
od 4800 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pilnie poszukiwany majster/ brygadzista

nowa oferta
FIRMA BUDOWLANAFIRMA BUDOWLANA
Wadowice

Pilnie poszukujemy konkretnego majstra/ brygadzistę, który będzie pracował w zespole. Wymagane doświadczenie w zbrojeniu, szalowaniu i murowaniu, czytaniu rysunków technicznych i budowie domków jednorodzinnych. Poszukujemy osoby bez nałogów. Wymagane prawo jazdy. Oferujemy stawkę 35 zł netto na godz...

09.05.202409.05.2024

REFERENT

Wadowice

Zakres obowiązków: A. Część teoretyczna: 1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż. 2. Zapoznanie się z niektórymi przepisami prawa budowlanego. 3. Zapoznanie się z niektórymi przepisami KPA. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu: 1. Przyjmowanie i rejestrowanie korespo...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0384 s