Filtruj

Praca Pan Grzegorz - Kędzierzyn-Koźle

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

GN GRZEGORZ NIEZGODAGN GRZEGORZ NIEZGODA
Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane, elewacje, tynkowanie, malowanie. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wyk. bez znaczenia, wymagane doświadczenie w branży budowlanej Praca: pon.-pt. 7-15 Miejsce pracy: teren Kędzierzyna-Koźla i okolice...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik budowlany

nowa oferta
GRZEGORZGRZEGORZ
Pisarzowice

Poszukiwany pomocnik budowlany. Praca w miejscowości Pisarzowice Mile widziane doświadczenie ....

09.06.202409.06.2024
Umowa o dziełoumowa o dzieło

Pracownik/malarz

Tarnów Opolski

Firma MALconcept z siedzibą w Tarnowie Opolskim poszukuje osoby z doświadczeniem do prac wykończeniowych. Mile widziane prawo jazdy kat b. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez olx...

od 6500 zł