Filtruj

Praca Pan Grzegorz - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

130 - SPAWACZ / ŚLUSARZ

UNI-PRO GRZEGORZ BOKOTKOUNI-PRO GRZEGORZ BOKOTKO
Radom

Zakres obowiązków: Spawanie wentylatorów, montaż, szlifowanie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - czytanie rysunków technicznych...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spedytor krajowy i międzynarodowy

PPHUTPPHUT
Radom

O nas Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną działającą na rynku od 1996 roku. Specjalizujemy się w transporcie zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Naszym priorytetem jest terminowe wykonanie usługi oraz całkowite zadowolenie klienta. Na stanowisku Dyspozytora krajowego i międzynarodowego Twój...

03.06.202403.06.2024

132 - MAGAZYNIER

YORK GRZEGORZ SUŁOWSKIYORK GRZEGORZ SUŁOWSKI
Wielogóra

Zakres obowiązków: Praca na magazynie, przyjęcie dostaw, kompletacja zamówień. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wskazane doświadczenie w pracy na magazynie Umiejętność pracy w zespole Zdolności organizacyjne pracy własnej (Pracodawca zapewnia opiekuna i manual pracy na magaz...

06.06.202406.06.2024