Filtruj

Praca Pan Marcin - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

Senior Windows & Doors Technology Executive

nowa oferta
DEBESTO.COMDEBESTO.COM
Głogów

Jako Senior Windows & Doors Technology Executive w debesto.com: zajmujesz się szczegółową analizą i identyfikacją potrzeb Klientów , aby dostarczyć rozwiązania, które przekraczają ich oczekiwania przeprowadzasz research i analizujesz najnowsze trendy rynkowe oraz technologie, np. poprzez udział w wy...

10.06.202410.06.2024

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

M.D.S SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY MARCIN BECLAM.D.S SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY MARCIN BECLA
Głogów

Zakres obowiązków: - remonty i naprawa pojazdów samochodowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 5...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter szyb samochodowych

MARCINMARCIN
Polkowice

Glass-Pol Dutka & Tkacz Sp.J. poszukuje pracownika na stanowisko monter szyb samochodowych w naszej nowej siedzibie w Polkowicach. Wymagamy: zaangażowania sumienności punktualności dyspozycyjności sprawności fizycznej Wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w dziedzinie...

06.06.202406.06.2024
od 4600 zł