Filtruj

Praca Pan Piotr - Gliwice

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (MALARZ, GIPSIARZ, KAFELKARZ)

KONTUR PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PIOTR DAROŃKONTUR PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PIOTR DAROŃ
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B mile widziane, zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane oraz rozbiórkowe, jedna zmiana, miejsce pracy: teren Polski Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik budowlany staż pracy ogó...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kucharz/Pizzaiolo w "O Pinsa Mia"-Bytom-Miechowice

PIOTRPIOTR
Bytom

Szukamy Kucharza/Pizzaiolo do naszej nowo otwartej Pinserii w Bytomiu! Chcesz być częścią kreatywnego i pozytywnego zespołu? Jesteś osobą kreatywną? Zostaw ślad po sobie a my napewno skontaktujemy się z Tobą! Jesteśmy jedyną Pinserią w Bytomiu i jedną z nielicznych Pinserii w Polsce. Szczegóły o...

od 5000 zł