Filtruj

Praca Pan Piotr - Piotrków Trybunalski

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER STOLARKI ALUMINIOWEJ I PCV

nowa oferta
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALPLAST PIOTR SZULCFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALPLAST PIOTR SZULC
Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków: montaż stolarki aluminiowej i PCV praca na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic Wymagania: wykształcenie - podstawowe mile widziane doświadczenie zawodowe oraz prawo jazdy kat. B mogą być osoby do przyuczenia...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Community manager / social manager

nowa oferta
PUR MONTAGE-DIENSTLEISTUNGS GMBHPUR MONTAGE-DIENSTLEISTUNGS GMBH
Bełchatów

Community manager / social manager Wykroty, 20 km od granicy niemieckiej, dolnośląskie Community manager / social manager dolnośląskie Głogów, Drezno, Dolnośląskie, Polska Znasz kogoś kto rozmawia w języku niemieckim, angielskim? Jeżeli tak, to mamy dla niego/niej ciekawą ofertę. Szukamy Community m...

10.05.202410.05.2024

do pracy w gospodarstwie

nowa oferta
PIOTRPIOTR
Dobiecin

Szukam ludzi do pracy w gospodarstwie , zbiór i pielenie truskawki, borówki , gruszki i jabłka, różne prace polowe, najlepiej ekipę kilku osób. Może być z zamieszkaniem , proszę dzwonić 57*******65...

08.05.202408.05.2024