Filtruj

Praca Pani Adamczyk

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Opiekun Medyczny/Opiekun

A.ADAMCZYKA.ADAMCZYK
Warszawa

Do Hospicjum Stacjonarnego z Oddziałem Medycyny Paliatywnej im. św. Józefa w Warszawie (ul. Bobrowiecka 9 bud. B, 00-728 Warszawa), poszukujemy Opiekunów Medycznych i Opiekunów. Do Twoich zadań należeć będzie: wykonywanie zadań pielęgnacyjno-opiekuńczych, w tym m.in. czynności higienicznych, karm...

10.05.202410.05.2024
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER

MINI - MAX ZOFIA ADAMCZYK KRZYSZTOF ADAMCZYK SP. K.MINI - MAX ZOFIA ADAMCZYK KRZYSZTOF ADAMCZYK SP. K.
Budzów

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i układanie towarów, obsługa klienta, dbanie o porządek. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia na wózek widłowy. II zmiany: 06-14, 14-22...

23.04.202423.04.2024

Zatrudnie Ciocię w kameralnym Klubiku

ZUZANNA ADAMCZYKZUZANNA ADAMCZYK
Ozorowice

Jeżeli lubisz pracę z dziećmi ,jesteś kretywną osobą, praca z dziećmi daje Ci satysfakcję.Ta praca jest idealna dla Ciebie:) Oferuję zatrudnienie na umowę o pracę od 01.09 do nowo otwartego Domowego Klubiku. Praca zmianowa 7-15 9-17 pon-piątek. Wynagrodzenie 5100 brutto + premia Grupa 15 osob od 1 r...

od 5000 zł