Filtruj

Praca Pani Anna

1-3 z 3 ofert pracy

FLORYSTA - 1/2 ETATU

nowa oferta
PHU KRYSZTAŁ ANNA LICHTARSKA-SZUSTAKPHU KRYSZTAŁ ANNA LICHTARSKA-SZUSTAK
Prusice

Zakres obowiązków: Układnie kwiatów, kompozycji, obsługa klienta, kasy fiskalnej. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: punktualność, rzetelność i chęć pracy....

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KASJER-SPRZEDAWCA

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ANNA WOŚKOPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ANNA WOŚKO
Kraśnik

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - Obsługa kas fiskalnych Doświadczenie zawodowe 6 miesięcy....

29.04.202429.04.2024

Lekarz Stomatolog/Lekarz Dentysta

nowa oferta
ANNAANNA
Mokry Dwór

Nowoczesny gabinet stomatologiczny nawiąże współpracę z doświadczonym lekarzem dentystą zajmującym się: -leczeniem zachowawczym (jest możliwość pracy pod mikroskopem) -protetyką Mile widziany dobry kontakt z małymi pacjentami;) Oferujemy pracę z czynną asystą, elastyczne godziny pracy. W gabinecie ...