Filtruj

Praca Pani Beata - Kołobrzeg

1-2 z 2 ofert pracy

Praca 2-3 razy w tygodniu u starszej osoby/elastyczny czas pracy

BEATABEATA
Kołobrzeg

Poszukuję Pani, która podjęłaby się pracy dodatkowej polegającej na pomocy osobie starszej-kobieta w wymiarze 2-3 razy w tygodniu po ok. 3 godziny. Praca polegałaby na następujących czynnościach wykonywanych zamiennie wg. potrzeb: ugotowanie obiadu, zakupy raz w tygodniu- sklep 200-300 m, sprzątani...

15.04.202415.04.2024
od 30 zł

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

FIRMA PRODUKCYJNA - HANDLOWO-USŁUGOWA PAWEKO BEATA PAWLIKOWSKAFIRMA PRODUKCYJNA - HANDLOWO-USŁUGOWA PAWEKO BEATA PAWLIKOWSKA
Mierzyn

Zakres obowiązków: Szukanie nowych odbiorców, nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, prowadzenie aktywnej sprzedaży. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Komunikatywność umiejętność - negocjacje handlowe umiejętność - prawo jazdy kategoria - B sta...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0272 s