Filtruj

Praca Pani Halina - Radzymin

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ

HALINA SZYMAŃSKA SZKOLENIA OŚWIATOWE EDU.HALINAHALINA SZYMAŃSKA SZKOLENIA OŚWIATOWE EDU.HALINA
Radzymin

Zakres obowiązków: Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-16.00 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - komunikatywność umiejętność - współpraca w zespole staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 3 otwartość, łatwość w naw...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DO SPRAW ORGAZNIZACJI SZKOLEŃ

Radzymin

Zakres obowiązków: Sprzedaż, organizacja, promocja szkoleń. Obsługa, doradztwo zgodne ze standardami w firmie. Realizacja czynności administracyjnych związanych w firmą. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - otwartość na kontakty ...

05.04.202405.04.2024

dam pracę

HALINA SZYMAŃSKAHALINA SZYMAŃSKA
Radzymin

Firma poszukuje kandydatów na stanowisko:Specjalista ds. organizacji szkoleń:Oferujemy pracę w firmie szkoleniowej z dużym doświadczeniem w zakresie organizacji szkoleń dla dyrektorów, rad pedagogicznych i samorządów w całej Polsce. Naszym celem jest wspieranie, inspirowanie nauczycieli i zespołów z...

03.04.202403.04.2024