Filtruj

Praca Pani Iwona - Suwałki

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

IWONAIWONA
Suwałki

Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. w Suwałkach poszukuje osoby, która obejmie stanowisko Kierownika Zakładu Produkcyjnego . Szukamy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku (branża techniczna/przemysłowa/budowlana) z bardzo dobrze rozwiniętymi kompetencjami managerskimi. Ważny...

03.07.202403.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn załadowczych

IWONAIWONA
Suwałki

Operator maszyn Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z.o.o. w Suwałkach zatrudni operatorów maszyn górniczych i załadowczych Wymagania: · zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność, chęć do pracy · mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: · stabilne zatrudnienie- u...

01.07.202401.07.2024

FRYZJER

ZAKŁAD FRYZJERSKI U IWONY IWONA CHALECKAZAKŁAD FRYZJERSKI U IWONY IWONA CHALECKA
Suwałki

Zakres obowiązków: Strzyżenie męskie i damskie, farbowanie, uczesanie, dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Fryzjer* Mile widziane doświadczenie w zawodzie....

19.06.202419.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0209 s