Filtruj

Praca Pani Magdalena - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

BRUKARZ

nowa oferta
M-BRUK PRESTIGE MAGDALENA PIĘTAM-BRUK PRESTIGE MAGDALENA PIĘTA
Kielce

Zakres obowiązków: wg. stanowiska Wymagania: wykształcenie - podstawowe Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku....

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Finance specialist Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. zo. o., Jawor Start from: immediately

nowa oferta
DAIMLER AGDAIMLER AG
Jawór

Organization: Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o. o. Location: Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. zo. o., Jawor Job number: MER0003428 Working time: Vollzeit Tasks · GL Accounting posting including bank statement · Stock accounting and differences reconciliation · GL cost & profit center...

02.06.202402.06.2024

Ogrodnik- przyjmę do pracy w ogrodzie

MAGDALENAMAGDALENA
Górno

Poszukuje Pana bądź Pani do pracy w ogrodzie, plewienie, obcinanie roślin, pielęgnacja roślin i trawnika. Praca dwa razy w tygodniu...

09.05.202409.05.2024