Filtruj

Praca Pani Malgorzata - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

ZUSZUS
Iława

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji 3345631 Obowiązki Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji. Wymagania Wy...

19.05.202419.05.2024

ROBOTNIK BUDOWLANY - WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG INWESTYCYJNYCH ANDRZEJ DZIENISZEWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG INWESTYCYJNYCH ANDRZEJ DZIENISZEWSKI
Iława

Zakres obowiązków: Prace wykończeniowe, m.in. malowanie, szpachlowanie, stawianie ścianek K/G. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Doświadczenie jako pracownik budowlany, znajomość zagadnień: wykończenia wnętrz,malowanie, szpachlowanie. Praca w delegacjach. Kontakt tel: Małgorzata Dzien...

13.05.202413.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK OCHRONY /LUBAWA/

HR FOR BUSINESS SP. Z O.O.HR FOR BUSINESS SP. Z O.O.
Lubawa

Zakres obowiązków: Obsługa monitoringu, obsługa urządzeń wagowych, reagowanie na zagrożenia. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - Obsługa komputera Nasze oczekiwania: niekaralność, umiejętność obsługi komputera, dyspozycyjność i punktualność, sumienność i zaangażow...

10.05.202410.05.2024