Filtruj

Praca Paretti

1-2 z 2 ofert pracy

Telefoniczna obsługa klienta z j. niemieckim (1/2 etatu)

nowa oferta
PARETTI SP. Z O.O. SP. K.PARETTI SP. Z O.O. SP. K.
Opole

Wymagania:Dyspozycyjność do pracy od 7-19Bardzo dobra znajomośc języka niemieckiego na poziomie C1 albo C2Rozwiniete zdolności komunikacyjneMile widziane:doświadczenie w obsłudze klienta (telefoniczne bądź Face-to-Face)dobra znajomość obsługi komputeramile widziane osoby, które pracowały lub mieszka...

16.05.202416.05.2024

Pracownik ds. Telefonicznej obsługi klienta z j. niemieckim

nowa oferta

Opis stanowiska:telefoniczna obsługa i wsparcie klientów;przyjęcie opracowanie i rozwiązanie zgłaszanych przez klientów problemów;prace administracyjno- biurowe.Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 07:00-19:00, możliwa praca w sobotę (8-12/9-13) Bardzo dobra znajomośc języka niemieckiego na p...

15.05.202415.05.2024
od 2500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0209 s