Filtruj

Praca Parkan - Piotrków Trybunalski

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik magazynu

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Piotrków Trybunalski

Interkadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Pracownik magazynu Do Twoich obowiązków będzie nale...

10.05.202410.05.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w firmie produkcyjnej - operator suszarni, operator brykieciarki

OFFICEOFFICE
Syski

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma BSH Dąbrowscy Spółka Jawna poszukuje pracowników: operator nowoczesnej suszarni trocin - mile widziane doświadczenie w obsłudze podobnych urządzeń lub wykształcenie mechanik, automatyk, operator brykieciarki - mile widziane doświadczenie mechaniczne. Oferuj...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK

CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O.CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O.
Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków: kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń, naprawa montaż, demontaż. konserwacja, remonty i przeglądy przydzielonych maszyn i urządzeń,opracowywanie planu napraw maszyn i urządzeń, uzupełnianie dokumentacji związanej z naprawami oraz konserwacją parku maszynowego, wykonywanie ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0239 s