Filtruj

Praca Parking - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

KONSERWATOR

ZESPÓŁ SZKÓŁ TELEINFORMATYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCHZESPÓŁ SZKÓŁ TELEINFORMATYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Wrocław

Zakres obowiązków: 1. Prace budowlane wykonywane po awariach instalacji. 2. Usuwanie zniszczeń naturalnych lub spowodowanych wandalizmem. 3. Naprawa i uzupełnienie schodów, murów, tynków i powłok malarskich. 4. Naprawa okładzin ścian i posadzek. 5. Montaż tablic, uchwytów, półek, obrazów, luster itp...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca masażysta/fizjoterapeuta

ŻANNAŻANNA
Wrocław

Dołącz do Zespołu Fizjoterapeutek oraz Masażystek Studia Just Flow na ul. Krakowskiej 141-155 Poszukujemy osoby dyspozycyjnej , pozytywnie nastowionej oraz lubiącej pracę z ludźmi. Czego oczekujemy od Ciebie? - wykształcenie wyższe kierunek fizjoterapia, odnowa biologiczna bądź technik masażu - ...

08.05.202408.05.2024
od 50 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca dodatkowa sprzątanie parkingu ulica Opolska

PORTOPORTO
Wrocław

Zatrudnię do sprzątania parkingu we Wrocławiu przy ulicy Opolskiej. Od poniedziałku do piątku. 40 godzin miesiecznie. Pierwszeństwo mają osoby mieszkające w pobliżu. Wynagrodzenie od 25 zł netto(na rękę).tel. 511 147 059tel. 661 258 431...

20.03.202420.03.2024