Filtruj

Praca Patrycja - Wieliczka

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w Lodziarni we Wieliczce

PATRYCJAPATRYCJA
Wieliczka

Poszukuję osoby do pracy w lodziarni Lody P.Makłowicz w Wieliczce Rynek Górny 15 . W zakres obowiązków wchodzi sprzedaż lodów, utrzymywanie stanowiska pracy w czystości, obsługa kasy fiskalnej.Oferuję pracę (do końca października ) oraz wynagrodzenie 28zl/h na rękę.Szukam osób dyspozycyjnych w tygo...

03.04.202403.04.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

STYLISTKA PAZNOKCI

STUDIO FRYZUR PATRYCJA TEKIELSKA-DZIURASTUDIO FRYZUR PATRYCJA TEKIELSKA-DZIURA
Kraków

Zakres obowiązków: Stylizacje manicure i pedicure na wysokim poziomie, utrzymywanie czystości w salonie. Praca w godzinach 10-20. Możliwość pracy na jedną zmianę lub dwie zmiany. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Manikiurzystka Umiejętności: wykonywanie ozdób ręczni...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Podejmę pracę na część etatu od godz 8 do godz 14 / sklep/

Kraków

Podejmę pracę w sklepie,markecie itp. Pracę mogę wykonywać w godz 8 - 14. W razie zainteresowania proszę o kontakt. Patrycja...

13.06.202313.06.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0219 s