Filtruj

Praca Pawel - Pawłowo

1-2 z 2 ofert pracy

Mechanik | bez doświadczenia |produkcja

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Pawłowo

Zadania: naprawy maszyn i urządzeń reagowanie na awarie, bieżące usuwanie usterek, raportowanie przeglądy oraz konserwacja urządzeń, działania prewencyjne Wymagania: gotowość do podjęcia pracy w tzw. systemie czterobrygadowym wykształcenie zawodowe lub techniczne praktyczne umiejętności związane z m...

07.06.202407.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Żabka Ciechanów - pracownik obsługi klienta

ŁUKASZŁUKASZ
Ciechanów

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownik obsługi klienta w sklepie Żabka na pl. Jana Pawła II w Ciechanowie. Chcę zbudować fajny, energiczny , wspierający się zespół, więc jeśli lubisz kontakt z ludźmi , dużo się uśmiechasz , jesteś osobą komunikatywną , szukasz nowych wyzwań - to właśnie na Ciebie...

06.06.202406.06.2024
od 4500 zł