Filtruj

Praca Paznokci - Gliwice

Praca dla stylistki paznokci / manicurzystka / pedicurzystka

ANGELIKAANGELIKA
Gliwice

Jesteśmy dużym salonem beauty w Gliwicach który rozwija się już 12 lat. Zatrudnimy: Manicurzystkę - stylistkę paznokci Oraz pedicurzystke Wymagania: - doświadczenie w pracy na w/w stanowisku - umiejętność pracy w zespole - sumienność - estetyka pracy - sterylizacja narzędzi Możliwość wynajęci ...

13.05.202413.05.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

STYLISTKA PAZNOKCI

GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ - NATALIA MAZURGABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ - NATALIA MAZUR
Ornontowice

Zakres obowiązków: Manicure hybrydowy, żelowy, pedicure, pedicure hybrydowy. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na okres próbny 1 m-c MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-178 Ornontowice ul. Zamkowa 8 PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-Pt, w przedziale godzinowym 9.00-17.00 praca p...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukiwana Stylistka Paznokci!

DOMINIKADOMINIKA
Bytom

Przyjmę do pracy w salonie STYLISTKĘ PAZNOKCI, Salon znajduje się w centrum Bytomia. Gwarantuje dostosowany i elastyczny pod pracownika grafik, przyjazną atmosferę, dobre zarobki (adekwatne do umiejętności) Wymagam: -Ukończonych szkoleń ze stylizacji oraz umiejętności ze stylizacji paznokci żelowyc...

14.05.202414.05.2024
od 3000 zł