Filtruj

Praca Paznokci - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukiwana stylistka paznokci

PAULAPAULA
Legnica

Do naszego zespołu z wieloletnim doświadczeniem (Gabinet Revitalis) poszukujemy stylistki paznokci. Oczekujemy umiejętności : - manicure hybrydowy - przedłużanie żelem badź akrylożelem - pedicure hybrydowy - henna. Osoba powinna posiadać wysoką kulturę osobistą oraz być otwarta dla ludzi. Godziny ...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Stylistka Paznokci

HELLO BEAUTYHELLO BEAUTY
Legnica

Poszukiwana Stylistka Paznokci z doświadczeniem do salonu kosmetycznego Hello Beauty Aleksandra Nazarewicz. Szukamy osoby, która będzie wykonywała stylizacje paznokci u rąk oraz pedicure. Konieczne jest przesłanie swoich prac na numer telefonu/whatsapp 73*****72. Gwarantowana stabilna praca w zgran...

20.02.202420.02.2024
od 3500 zł

**Pracownik produkcji wyrobów medycznych** - od ZARAZ - DARMOWY DOJAZD

TWG POLSKA SP. Z O.O.TWG POLSKA SP. Z O.O.
Prochowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Precyzyjny montaż ręczny drobnych komponentów z tworzyw sztucznych zgodnie z instrukcją, Obsługa półautomatów, które montują komponenty, z których powstaje produkt, Praca przy linii produkcyjnej oraz maszynach pakujących. Точна ручна монтаж дрібних компонентів з пластмас згідно...

14.06.202414.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0193 s