Filtruj

Praca Paznokci - Zbąszynek

1-3 z 3 ofert pracy

STYLISTKA PAZNOKCI/KOSMETYCZKA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zbąszynek

Numer oferty: StPr/24/0201Obowiązki:manicure, pedicure, praca w godz. 10 - 18 (po 8 godz. dziennie, 5 dni w tygodniu),dla osób zainteresowanych istnieje możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracyWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze branżowePozostałe wymagania:[Umiejętn...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MANIKIURZYSTKA

Zbąszynek

Zakres obowiązków: - szkolenie bhp i ppoż., - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa, - nauka diagnozowania stanu skóry kończyny górnej, - mycie i denzyfekowanie kończyny górnej, - wykonywanie złuszczania skóry kończyny górnej różnymi metodami, - nauka wykonywania masażu kończyny...

30.04.202430.04.2024

Praca dla stylistki paznokci, робота для майстра манікюру/педикюру

JULIAJULIA
Świebodzin

Praca dla stylistki manicure,pedicure Żeli ty szukasz stabilnej pracy na długiej okres czasu, w przyjaznym zespołu z możliwością profesjonalnego wzrostu i rozwoju - to ta oferta pracy dla was! Ty jesteś: -stylistką z doświadczeniem -umiesz robić manicure hybrydowy, żelowy, predleżenie, pedicure ...

06.05.202406.05.2024
od 4400 zł