Filtruj

Praca Paznokci

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Produkcji

LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Ciechanów

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń do napełniania produktów, obsługa etykieciarek i drukarek, pakowanie kosmetyków takich jak: lakiery do paznokci, tusze do rzęs, błyszczyki do ust itp., kontrola wytwarzanych produktów pod względem jakościowym inne prace pomocnicze na linii produkcyjnej Oc...

26.04.202426.04.2024

Praca sezonowa z Pierre Rene Professional

KATARZYNAKATARZYNA
Mielno

Firma Pierre Rene z 20 letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej poszukuje do pracy sezonowej w Mielnie na stanowisko Doradca Klienta / Sprzedawca. Praca od 22.06.2024 do 01.09.2024, 6 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie w godz. 13:00 - 21:00. Wynagrodzenie 4.400 netto. Poza wynagrodzeniem podst...

25.04.202425.04.2024
od 4400 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Stylistka paznokci

Gdańsk

Praca pod okiem instruktora stylizacji paznokci !Dolacz do naszego teamu w Raj Beauty Center !Zakres obowiązków:- Wykonywanie manicure/pedicure/spa dla dłoni i stóp na najwyzszym poziomie- Zachowanie czystości w salonie i na swoim stanowisku pracy- Sterylizacja narzędzi - Chęć rozwoju oraz doskonale...

23.04.202423.04.2024