Filtruj

Praca Pcv - Kartuzy

Specjalista ds. obsługi klienta z doświadczeniem w branży stolarki PCV

nowa oferta
MORAD SP. Z O.O.MORAD SP. Z O.O.
Kartuzy

Informacje MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko: Opis stanowiska tworzenie wycen / kosztorysów, czytanie rysunków technicznych, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji oraz zestawień, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy, te...

11.06.202411.06.2024

KRAWIEC/KRAWCOWA

FIRMA USŁUGOWO-PRODUKCYJNA TRANSAM-PRINTMAX ALDONA WRÓBLEWSKAFIRMA USŁUGOWO-PRODUKCYJNA TRANSAM-PRINTMAX ALDONA WRÓBLEWSKA
Gdańsk

Zakres obowiązków: Szycie tkanin PCV. Praca 5 dni w tygodniu w godzinach: 8-16. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność szycia tkanin PCV (koniecznie)....

04.06.202404.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Produkcja wiązarów dachowych, domów modułowych

MATEUSZMATEUSZ
Skorzewo

Obowiązki: Praca na budowie (cała Polska). Prace ciesielskie (konstrukcje drewniane domów i dachów, obiekty mostowe, stropy prefabrykowane). Prace ogólnobudowlane. Montaż (wiązarów więźby tradycyjnej, drzwi, okien, konstrukcji szkieletów domków). Wykańczanie wnętrz (boazeria, GK, panele pcv, bi...

02.06.202402.06.2024
od 4000 zł