Filtruj

Praca Pedagog Specjalny - Biłgoraj

1-3 z 3 ofert pracy

PEDAGOG

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Biłgoraj

Numer oferty: StPr/24/0450Obowiązki:Prowadzenie badań i działań diagnostycznych. Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu. Współpraca z zespołem w zakresie realizacji indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego dziecka posiadającego orzeczenie o kształceniu specjalnym. Wspieranie na...

09.06.202409.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PEDAGOG

BAMBINI SP. Z O.O.BAMBINI SP. Z O.O.
Biłgoraj

Zakres obowiązków: Prowadzenie badań i działań diagnostycznych. Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu. Współpraca z zespołem w zakresie realizacji indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego dziecka posiadającego orzeczenie o kształceniu specjalnym. Wspieranie nauczycieli i wycho...

30.05.202430.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PEDAGOG SPECJALNY

FUNDACJA BAMBINI DZIECIOMFUNDACJA BAMBINI DZIECIOM
Biłgoraj

Zakres obowiązków: Terapia dzieci ze spektrum autyzmu Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Pedagog specjalny Mile widziane studia podyplomowe w zakresie terapii dzieci ze spektrum autyzmu...

24.05.202424.05.2024