Filtruj

Praca Pedagog Specjalny - Inowrocław

1-2 z 2 ofert pracy

PEDAGOG SPECJALNY (NR 1329)

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKAZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA
Inowrocław

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z dziećmi z niepełnosprawnością Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane ukończone studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki lub autyzmu...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Inowrocław

Numer oferty: StPr/24/1329Obowiązki:prowadzenie zajęć z dziećmi z niepełnosprawnościąWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane ukończone studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki lub autyzmu Miejsce pra...