Filtruj

Praca Pedagog Specjalny - Kopanki

1-2 z 2 ofert pracy

PEDAGOG SPECJALNY

SZKOŁA PODSTAWOWA W KOPANKACHSZKOŁA PODSTAWOWA W KOPANKACH
Kopanki

Zakres obowiązków: Wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki specjalnej. Doświadczenie w pracy z uczniami z różnymi potrzebami edukacyjnymi. Umiejętność dostosowywania programu nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów. Współpraca z zespołem specjalistów i wychowawcami w ramach organizacji PPP. Em...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pedagog specjalny - Przedszkole Publiczne Bajkowa Akademia w Lusówku

PRZEDSZKOLE BAJKOWA AKADEMIAPRZEDSZKOLE BAJKOWA AKADEMIA
Lusówko

Przedszkole Publiczne Bajkowa Akademia w Lusówku (gm. Tarnowo Podgórne) poszukuje: Pedagoga specjalnego - w wymiarze 0,75 etatu Wymagamy: wykształcenie wyższe kierunkowe, doświadczenie w pracy z dziećmi, pasja i zaangażowanie w pracy z dziećmi, odpowiedzialność i zaangażowanie. Zapewniamy: at...

12.05.202412.05.2024
od 4800 zł