Filtruj

Praca Pedagog Specjalny - Mędrzechów

1-3 z 3 ofert pracy

PEDAGOG SPECJALNY

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W MĘDRZECHOWIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W MĘDRZECHOWIE
Mędrzechów

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć korekcyjno-kompensacyjnych z dziećmi w wieku przedszkolnym, także w kształceniu specjalnym Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku Pedagogika specjalna, przygotow...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

SEKRETARIATSEKRETARIAT
Gosławice

Poszukujemy zaangażowanego i odpowiedzialnego nauczyciela wspomagającego (współorganizującego kształcenie) do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z nauczycielami przedmiotowymi oraz zespołem pedagogicznym, by zapewnić dzieciom odpowied...

06.09.202406.09.2024

PEDAGOG SPECJALNY (O)

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE OCHRONKA ŚW. JÓZEFAPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE OCHRONKA ŚW. JÓZEFA
Otfinów

Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych, - wsparcie dla rodziców i nauczycieli, Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Pedagog specjalny Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie. Praca w Otfinowie 4 godz. tygodniowo od p...

03.09.202403.09.2024