Filtruj

Praca Pedagog Specjalny - Skarszew

1-3 z 3 ofert pracy

PEDAGOG SPECJALNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Skarszewy

Numer oferty: StPr/24/0723Obowiązki:Praca z dziećmi niepełnosprawnymi.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawczaWymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna...

04.07.202404.07.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SKARSZEWACHPOLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SKARSZEWACH
Skarszewy

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi niepełnosprawnymi. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) konieczne:doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi...

Umowa o pracęumowa o pracę

TĘCZOWE MARZENIE SP. Z O.O.TĘCZOWE MARZENIE SP. Z O.O.
Kalisz

Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym, przygotowywanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Pedagog specjalny Wykształcenie wyższe dające uprawnienia do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym....

28.06.202428.06.2024