Filtruj

Praca Pedagog Specjalny - Świercze

1-3 z 3 ofert pracy

PEDAGOG SPECJALNY

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA MALUCHANIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA MALUCHA
Świercze

Zakres obowiązków: Organizacja kształcenia specjalnego dla dziecka z orzeczeniem wymagane kwalifikacje zawodowe do pracy z dziećmi z zespołem Aspergera Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Oligofrenopedagog poszukiwany

OLSZEWSKI ANDRZEJOLSZEWSKI ANDRZEJ
Dąbrowa Chotomowska

NIEPUBLICZNA SPECJALNA SZKOŁA PODSTAWOWA IN-SENS Chotomów ul. Kwiatowa 1 oligofrenopedagoga klasy 1-3 Oferujemy: stabilną pracę w zespole specjalistów w dynamicznie rozwijającej się placówce zatrudnienie na umowę o pracę współpracę i wsparcie wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, pedago...

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

PRZEDSZKOLE IM. A. PRZEDSZKOLE IM. A. EINSTEINAPRZEDSZKOLE IM. A. PRZEDSZKOLE IM. A. EINSTEINA
Nowy Dwór Mazowiecki

Nauczyciel wychowania przedszkolnego Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Wymagania: -wykształcenie z zakresu wychowania przedszkolnego lub edukacji wczesnoszkolnej, - powołanie i pasja do pracy z maluchami, - kreatywność i zaangażowanie, - odpowiedzialność, - brak przeciwwskazań zdrowotnych ...

25.04.202425.04.2024