Filtruj

Praca Pedagog Specjalny - Złocieniec

1-2 z 2 ofert pracy

PEDAGOG SPECJALNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Złocieniec

Numer oferty: StPr/24/0436Obowiązki:Prowadzenie działań diagnostycznych uczniów, diagnozowanie potrzeb rozwojowych i edukacyjnych uczniów, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, wspieranie nauczycieli, wychowawców grup w rozpoznawaniu indywidulanych potrzeb rozwojowych i edukacyjnyc...

19.07.202419.07.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSZKOLE IM.ZAJĄCZKA ZŁOCIENIASZKAPRZEDSZKOLE IM.ZAJĄCZKA ZŁOCIENIASZKA
Złocieniec

Zakres obowiązków: Prowadzenie działań diagnostycznych uczniów, diagnozowanie potrzeb rozwojowych i edukacyjnych uczniów, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, wspieranie nauczycieli, wychowawców grup w rozpoznawaniu indywidulanych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych. Wymagania: wy...

08.07.202408.07.2024