Filtruj

Praca Pedagog Szkolny - Ełganowo

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

PEDAGOG SPECJALNY

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Ełganowo

Numer oferty: StPr/24/4942Obowiązki:Prowadzenie zajęć obowiązkowych i nadobowiązkowych z uczniami, praca pedagogiczno-wychowawcza z uczniami lub na ich rzecz, obsługa urządzeń audiowizualnych, tworzenie własnego warsztatu pracy, dbanie o bezpieczeństwo uczniów, prowadzenie dokumentacji szkolnej, sam...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PEDAGOG SZKOLNY

nowa oferta
Ełganowo

Numer oferty: StPr/24/4944Obowiązki:Prowadzenie zajęć obowiązkowych i nadobowiązkowych z uczniami, praca pedagogiczno - wychowawcza z uczniami lub na ich rzecz, obsługa urządzeń audiowizualnych, tworzenie własnego warsztatu pracy, dbanie o bezpieczeństwo uczniów, prowadzenie dokumentacji szkolnej, s...

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 59 W GDAŃSKUSZKOŁA PODSTAWOWA NR 59 W GDAŃSKU
Gdańsk

Zakres obowiązków: Współpraca z nauczycielami, wychowawcą, rodzicami. Pomoc w realizacji obowiązku szkolnego uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dni i godziny czasu pracy według ustaleń z pracodawcą. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe,...

08.05.202408.05.2024